LDH-45B-1050
MFR.Part #
LDH-45B-1050
JLCPCB Part #
C17397172
Description
-40℃~+70℃ 1 1.05A 18V~32V 21V~43V Analog、PWM Boost Short Circuit Protection、Over Voltage Protection DIP-7 Waterproof LED driver power supply ROHS