BLU0603-9090-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-9090-BT25W
JLCPCB Part #
C17393164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS