PCS3X15-100M
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCS3X15-100M
JLCPCB Part #
C17392559
Package
1212
Description
10uH 440mΩ 650mA 750mA ±20% 1212 Power Inductors ROHS