LRW0805FJ1R0GV001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRW0805FJ1R0GV001E
JLCPCB Part #
C17389569
Package
0805
Description
180mA 1uH 2.13Ω ±5% 0805 Power Inductors ROHS