0433AT62A0020001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
0433AT62A0020001E
Description
-40℃~+85℃ -4dBi 1.2mm 20MHz 25mm 3W 433MHz 50Ω 5mm Ceramic Antenna - Antennas ROHS