LRS3120N1A5N25W
Extended
Manufacturer
NetPower Technologies
MFR.Part #
LRS3120N1A5N25W
JLCPCB Part #
C17380897
Package
DIP,27.9x24.4mm
Description
1 1.5A 12V 18V~75V 18W 2.25kV 87% DIP,27.9x24.4mm Isolated Power Modules ROHS