IHLP2020CZER2R2M51
MFR.Part #
IHLP2020CZER2R2M51
JLCPCB Part #
C17380253
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
2.2uH 26mΩ 6.3A 6.6A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS