2450BL14C0050001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
2450BL14C0050001T
JLCPCB Part #
C17380011
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1.2dB 180°@±10° 2.4GHz~2.5GHz 2dB 50Ω:50Ω 9.5dB 0603 Balun ROHS