RUT2012FR430CS
MFR.Part #
RUT2012FR430CS
JLCPCB Part #
C17642861
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS