BLU0603-1052-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-1052-BT25W
JLCPCB Part #
C17371415
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS