BLU0603-5762-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-5762-BT25W
JLCPCB Part #
C17363008
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS