SMAJ100CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAJ100CA
JLCPCB Part #
C173494
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 100V 147V 193V 1uA 2.1A@10/1000us 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS