BZT52C18S
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C18S
JLCPCB Part #
C173446
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@13V 16.8V~19.1V 18V 200mW 45Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS