BZT52C10
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C10
JLCPCB Part #
C173431
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@7V 10V 30Ω 500mW 9.5V~10.5V SOD-123 Zener Diodes ROHS