PCHC1265HP-5R6M
MFR.Part #
PCHC1265HP-5R6M
JLCPCB Part #
C17350259
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
10mΩ 12.5A 23A 5.6uH ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS