BLU1206-2261-BT25W
MFR.Part #
BLU1206-2261-BT25W
JLCPCB Part #
C17348763
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS