ASTMKJ-32.768KHZ-LQ-D26-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASTMKJ-32.768KHZ-LQ-D26-T
Description
-40℃~+85℃ 1.4uA 1.5V~3.63V 32.768kHz ±100ppm - Programmable Oscillators ROHS