LRC0402CJ15NGV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0402CJ15NGV001T
JLCPCB Part #
C17328421
Package
0402
Description
15nH 250mA 3.1GHz 600mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS