MT100DT18L1-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MT100DT18L1-BP
Description
1 SCR and 6 diodes 1.8kV 150mA 3V - Thyristors (SCR)/Modules ROHS