TDBS24-1250
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
TDBS24-1250
JLCPCB Part #
C17307031
Package
Plugin
Description
1.25A 115V、230V 12V 2 2 4.2kV Plugin Power Transformers ROHS