UF27520070A1.T2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
UF27520070A1.T2
Description
1V@90A 200V 60uA@200V 70ns 90A - Switching Diodes ROHS