BLU0603-4532-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-4532-BT25W
JLCPCB Part #
C17291884
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS