BLU0805-2100-BT25W
MFR.Part #
BLU0805-2100-BT25W
JLCPCB Part #
C17288870
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS