BLU0805-1911-BT25W
MFR.Part #
BLU0805-1911-BT25W
JLCPCB Part #
C17288415
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS