RCS2012F8R66CS
MFR.Part #
RCS2012F8R66CS
JLCPCB Part #
C17262756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS