LRC0402CJ43NGV001T
MFR.Part #
LRC0402CJ43NGV001T
JLCPCB Part #
C17258062
Description
1.3GHz 1.3Ω 150mA 43nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS