RM102PJ102CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RM102PJ102CS
JLCPCB Part #
C17250719
Package
0404
Description
1kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS