RC1005F1154CS
MFR.Part #
RC1005F1154CS
JLCPCB Part #
C4118783
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS