MT200CB12T2-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MT200CB12T2-BP
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.2kV 3V 400mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS