LRC0603CK22NGV001T
MFR.Part #
LRC0603CK22NGV001T
JLCPCB Part #
C17227399
Description
10@100MHz 2.1GHz 22nH 300mA 650mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS