BLU0603-3242-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-3242-BT25W
JLCPCB Part #
C17221502
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS