0805W8F3900T5E
Basic
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0805W8F3900T5E
JLCPCB Part #
C17655
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS