NDS36PBA-16IT
Extended
Manufacturer
Insignis Technology Corporation
MFR.Part #
NDS36PBA-16IT
JLCPCB Part #
C17204658
Package
FBGA-54(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 166MHz 256Mbit 3V~3.6V FBGA-54(8x8) SDRAM ROHS