BLU0805-9761-BT25W
MFR.Part #
BLU0805-9761-BT25W
JLCPCB Part #
C17200174
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS