RU1005JR027CS
MFR.Part #
RU1005JR027CS
JLCPCB Part #
C17199963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS