767141184GPTR13
MFR.Part #
767141184GPTR13
JLCPCB Part #
C1740805
Description
100mW 13 14 180kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS