PCHC1265HP-330M
MFR.Part #
PCHC1265HP-330M
JLCPCB Part #
C17185230
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
11A 33uH 58mΩ 8A ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS