753091510GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
753091510GPTR13
JLCPCB Part #
C1740548
Package
SMD-9P,2x6.9mm
Description
40mW 51Ω 8 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x6.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS