LDD-700H-DA
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
LDD-700H-DA
JLCPCB Part #
C17179806
Package
DIP-16
Description
-40℃~+85℃ 1 3V~45V 6V~50V 700mA Analog、PWM Buck Short Circuit Protection DIP-16 Waterproof LED driver power supply ROHS