753081103GPTR13
MFR.Part #
753081103GPTR13
JLCPCB Part #
C1739226
Package
SMD-8P,2x6.2mm
Description
10kΩ 40mW 7 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x6.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS