753163472GPTR13
MFR.Part #
753163472GPTR13
JLCPCB Part #
C1739215
Package
SMD-16P,2x6.2mm
Description
16 4.7kΩ 8 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x6.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS