752081223GPTR7
MFR.Part #
752081223GPTR7
JLCPCB Part #
C1739141
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
22kΩ 7 8 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS