753103101GPTR7
MFR.Part #
753103101GPTR7
JLCPCB Part #
C1739072
Package
SMD-10P,2x7.5mm
Description
10 100Ω 5 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x7.5mm Resistor Networks, Arrays ROHS