752101103JPTR7
MFR.Part #
752101103JPTR7
JLCPCB Part #
C1739036
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 10kΩ 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS