752163472GPTR7
MFR.Part #
752163472GPTR7
JLCPCB Part #
C1739035
Package
SMD-16P,2x11.8mm
Description
16 160mW 4.7kΩ 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS