752161151GPTR7
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752161151GPTR7
JLCPCB Part #
C1738975
Package
SMD-16P,2x11.8mm
Description
14 150Ω 16 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS