753161103GPTR7
MFR.Part #
753161103GPTR7
JLCPCB Part #
C1738968
Package
SMD-16P,2x6.2mm
Description
10kΩ 14 16 40mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x6.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS