752181223GPTR7
MFR.Part #
752181223GPTR7
JLCPCB Part #
C1738878
Package
SMD-18P,2x13.1mm
Description
16 18 22kΩ 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-18P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS