752091510GPTR13
MFR.Part #
752091510GPTR13
JLCPCB Part #
C1738617
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
51Ω 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS