752091102GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752091102GPTR13
JLCPCB Part #
C1738533
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
1kΩ 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS